Хлопчика, який спав, шукали на гелікоптері

П'ятирічний мешканець графства Корнуолл Алекс Ольвер спав під своїм ліжком, накрившись ковдрою, в той час, коли його шукали поліцейські на гелікоптері

хлопчик
Алекс Ольвер під своїм ліжком. (Фото: dailymail.co.uk)
П'ятирічний мешканець графства Корнуолл Алекс Ольвер спав під своїм ліжком, накрившись ковдрою, в той час, коли його шукали поліцейські на гелікоптері, сім'я, сусіди і місцева футбольна команда.

Як пише газета The Daily Mail, мати хлопчика Клер підняла тривогу, виявивши, що хлопчика немає в його ліжечку. Обстеживши будинок, члени сім'ї продовжили пошук на вулиці, де їм стали допомагати сусіди. Потім викликали поліцейських, які оглянули околиці з повітря.

Видання відзначає, що спальню, в якій знаходилася дитина, обстежували 11 людей, проте заглянути під ліжко додумався тільки службовий собака. Прокинувшись і дізнавшись, що відбулося, хлопчик побажав побачити поліцейський гелікоптер.

Мати хлопчика, 35-річна повар Клер Ольвер пояснила ситуацію, яка склалася, тим, що сховавшись у складках ковдри, дитину практично неможливо побачити. Крім Алекса, у жінки ще четверо дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: