Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Хоча б раз ви мене бачили”. Актор масовки показав нарізку з голлівудських фільмів, де знімався

Так він заробив близько 49 тис. доларів.

Американський актор Едуардо Запата зробив відео, у якому склав більшість епізодів ,де грає роль у масовці. Серед кінострічок є голлівудські картини.

Відео з’явилося на YouTube

 Едуардо живе у Лос-Анджелесі. Тут він знайшов агентство з підбору талантів, і почав із ним працювати. Зазвичай актор отримує ролі в фільмах, але усі вони - з масовки. Для Запати це не проблема, а навпаки - у таких ролях він виявився дуже продуктивним.

Так, за півтора року хлопець зіграв ролі у десятках проектів. Він побував у кадрі фільмів "Капітан Марвел", "Американські вандали", "Кремнієва долина", "Безсоромні", "Гострі  предмети", "Футболісти" і "Американська історія жахів". Завдяки таким епізодичним ролям він зміг заробити близько 49 тисяч доларів, працюючи три дні на тиждень.

Хоч ролі Запати маленькі, однак на знімальному майданчику йому часом доводилося проводити кілька годин. Що робити у кадрі, Едуардо вирішує сам, адже зазвичай сценарії для масовки не складають. Також хлопець сам обирає і одяг, окрім випадків, коли у стрічці потрібні специфічні костюми.

Нагадаємо, британьский ютубер використав близько 210 фільмів і створив "кавер" на пісню Paper Planes співачки M.I.A. У відео є фрагменти з "Кримінального чтива", "Піратів Карибського моря" тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції