Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хочу вбити себе". Зірки підтримали австралійського хлопчика з карликовістю, який ледь не вкоротив віку через булінг

Над дитиною знущалися у школі.

Дев'ятирічний Кваден з австралійського Брісбена має карликовість. Над ним постійно знущалися в школі. Кілька днів тому хлопчик знову вийшов із класу в сльозах і у розпачі. Що сталося — у сюжеті ТСН.19:30.

Матір не витримала постійних сліз сина і виклала в соцмережі відео зі своєю засмученою дитиною. На відео, оприлюдненому мамою хлопчика Ярракою Бейлз, він плаче: "Мамо, я хочу вбити себе! Мамо, дай мені ніж, я встромлю його собі в серце", - говорив засмучений хлопчик.

Жінка переживала, що її син справді не витримає щоденних насмішок та цькувань. "Найбільший жах кожних батьків – це те, що їхня дитина вкоротить собі віку. А я боюся цього щодня", - каже матір хлопчика.

В інтернеті відео набрало 20 мільйонів переглядів. Люди з усього світу пишуть Квадену слова підтримки. Серед них і знаменитості. Австралійський актор Х'ю Джекмен сказав: "Хлопче, ти сильніший, ніж думаєш. Що б не трапилось, я твій друг. Люди, будьмо добрішими. Життя і без того складне".

Звернулися до Квадена гравці його улюбленої регбійної команди. Запросили хлопчика вивести їх на поле під час важливого суботнього матчу.

Відео Світові зірки підтримали австралійського хлопчика, який ледь не вкоротив віку через булінг

Історія, яка бере за душу, трапилася в Австралії. Над хлопчиком із карликовістю так знущалися в школі, що він ледь не вкоротив собі віку. Утім, завдяки його матері, про це дізнався весь світ. Відео, на якому рюмсає змучена дитина, зібрало в соцмережах понад 20 мільйонів переглядів. Знаменитості шикуються в чергу, щоб підтримати хлопчика. Як австралійка захистила свою дитину від булінгу – у сюжеті.  

Світові зірки підтримали австралійського хлопчика, який ледь не вкоротив віку через булінг

Американский комік Бред Вільямс, який також теж має карликовість, зібрав йому гроші на мрію – поїздку до Діснейленду в Каліфорнії. Потрібні були десять тисяч доларів, а є вже понад 250 тисяч.

Кваден тим часом піднявся духом. "Якщо хтось тебе ображає - захищайся! Не слухай, що вони кажуть", - наголошує хлопчик.

Матір хлопчика радить і батькам, і дітям не мовчати про булінг. Щоразу це дуже серйозна проблема і потребує негайної реакції.

Кореспондентка ТСН Євгенія Мартинюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції