Холмс знайшов Несі

Один з лаборантів міста Шиплі при експериментах на озері, випадково відзняв об'єкт, що дуже стрімко рухався в воді.

У Шотландії з'явився унікальний відеозапис лохнеського чудовиська. "Я не повірив своїм очам, коли побачив цю чорну штуку, завдовжки близько 15 метрів, яка досить швидко рухалася у воді", - розповів 55-річний Гордон Холмс, лаборант з міста Шиплі, який абсолютно випадково зняв відео, коли проводив на озері експерименти.

Морський біолог і дослідник феномена Несі, Едріан Шайн проглянув відео і пообіцяв ретельно проаналізувати його найближчими місяцями. "Я вважаю себе скептиком щодо того, що відбувається в озері Лох-Нес, але я нічого не виключаю, і без сумніву це одне з найкращих відео, які я коли-небудь бачив", - сказав Шайн.

Тим часом Холмс розказує, що об'єкт за яким він спостерігав рухався з швидкістю близько 12 км за годину досить прямим курсом. "Спочатку я подумав, що це дуже великий вугор. Вони виглядають як змії і можливо саме їх спостерігали всі ці роки в Лох-Несі", - говорить він.

Озеро Лох-Нес є найбільшим внутрішнім водоймищем в Британії. При глибині 250 метрів воно навіть глибше, ніж Північне море. Легенда про лохнеське чудовисько йде корінням ще в 565 рік до н.е., яким датуються перші свідоцтва. З моменту, коли монстра вперше зняли в 30-х роках минулого століття, його нібито спостерігали близько 4 тисяч разів. Висловлювалися найрізноманітніші теорії: невідомий науці вид, осетер, динозавр, зрештою, слон.

Як би там не було, Несі давно міцно асоціюється з Шотландією. Її класичне зображення розміщують на іграшках, майках і плакатах. Шотландські ЗМІ зазвичай з обережністю відносяться до повідомлень про Несі, проте зроблений Холмсом відеозапис настільки хорошої якості, що навіть шотландське BBC повідомило про нього в основних новинах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: