Хорватська дівчинка вийшла з коми з блискучим знанням німецької

Хорватська дівчинка, яка провела у комі 24 години, повернулася до життя з бездоганним знанням німецької мови, яку раніше ледве знала. Лікарі не можуть пояснити того, що трапилося.

Тринадцятирічна хорватська дівчинка з південного міста Кнін вийшла з коми з блискучим знанням німецької мови, яку ледве почала вивчати в школі.

За словами батьків, їх донька до інциденту показувала середні результати, хоча й намагалася: проводила багато часу за переглядом німецьких телеканалів і читала книги мовою оригіналу.

Провівши у комі 24 години і вийшовши з неї, дівчинка не розуміла ні слова хорватською, зате вільно спілкувалася з оточуючими на бездоганній німецькій.

Лікарі заявили, що випадок настільки незвичайний, що навіть після ретельних досліджень не зрозуміло, що призвело до такого ефекту. Поки ніякого логічного пояснення того, що трапилося знайти не вдається.

"Раніше це можна було бназвати дивом. Та ми ввжаємо, що має бути логічне пояснення, якого мb ще просто не знайшли. Є посилання на деякі випадки, коли серйозно хворі люди, чи які перебувають в комі, після отямлення могли говорити іншими мовами. Іноді навіть біблінйими, такими, якими спілкувалися у стродавньому Вавилоні чи Єгипті. Та на даний момент бодай будь-які припущення лишаються лише спекуляцією, тому краще продовжувати дослідження, доки щось дізнаємося", - сказав експерт-психіатр, доктор Мійо Мілас.

Ім'я пацієнтки не повідомляється з міркувань лікарської таємниці.

Читайте також:

Зеки-втікачі тиждень прикидалися вівцями

Хропіння священика врятувало шведа від самогубства

Британець забув тещу в машині і відправився у подорож до Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: