Перейти до змісту
Хто з персонажів "Гри престолів" залишиться живим у кінці серіалу. Гра ТСН.ua

Залишиться тільки один. Хто?

Телеканал HBO розпочав показ заключного восьмого сезону "Гра престолів". У США першу серію подивилися рекордні 17,4 мільйона глядачів. Нині вже вийшла друга серій, й тизер третьої. 

Останній сезон дещо коротший за попередні – він складається всього з шести серій замість звичних восьми. І саме у фіналі цього сезону ми маємо дізнатися, хто займе Залізний трон. Наразі можна тільки здогадуватися.

До того ж, смерть у "Грі престолів" завжди була несподіванкою: щойно персонаж починає подобатись або до нього з'являється хоч крапля співчуття, його обезголовлюють, вбивають стрілою, спалюють або підривають. І глядач залишається наодинці із запитанням: хто наступний? Тому ми вирішили зробити невеличку гру – хто з персонажів залишиться живим у фіналі серіалу.

Нижче є картинка, де ми виписали всіх живих на цей час персонажів. Пропонуємо вам її зберегти собі, роздрукувати та вгадувати разом з нами, кого не стане вже в наступній серії та спробувати передбачити фінал (посилання на зображення у високій роздільній здатності тут).

GoT, mini game
Завантажуйте картинку та спробуйте вгадати, хто виживе та займе Залізний трон

Ми ж, своєю чергою, будем оновлювати нашу картинку перед виходом нового епізоду та викреслюватимемо персонажів, які залишать серіал. У першій та другій серіях ніхто не помер, тож перед третьою, яка вийде 28 квітня, вже можна робити передбачення. 

Якщо не можете визначитися, ось вам підказка. Днями студенти Технічного університету Мюнхена розробили програму A Song of Ice and Data – вона прогнозує тривалість життя персонажів серіалу.

Так, найбільше шансів вижити у матері драконів Дейєнеріс Таргаріен: ймовірність її загибелі дорівнює всього 0,9%. На другому місці – Тіріон Ланністер з 2,5%, на третьому – Варіс з 3,2%. Непогані шанси не померти у Семвелла Тарлі – 3,3%, та Джейме Ланністера – 4%.

Найгірше, на думку алгоритму, справи йдуть у Бронна – його смерть передбачили з ймовірністю до 93,5%. Також в небезпеці Грегор Кліган - 80,3%, Санса Старк – 73,3% і Бран Старк – 57,8%.

Алгоритм також виявив деякі "закони" смертності у "Грі престолів". Так, наприклад, чоловіком бути небезпечніше, аніж жінкою – смертність серед чоловіків становить 22%, а серед жінок – 11%.

Деякі доми більш довговічні, ніж інші. Наприклад, у Баратеонів на 5% відсотків більше шансів померти, ніж у середньостатичного персонажа, а у Ланністерів – на 45% більше шансів на виживання.

Фотогалерея У Мережі показали нові кадри з другого епізоду "Гри престолів" (14 фото)

Залиште свій коментар