Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хвора на анорексію розповіла, як робота у секс-чаті змінила її життя

Хвора на анорексію розповіла, як робота у секс-чаті змінила її життя

Робота допомогла їй розвити впевненість у собі, завдяки чому вона змогла вилікуватися.

Дівчина, яка заробляє гроші тим, що утілює чоловічі фантазії перед веб-камерою протягом восьми годин на день, вважає, що ця робота допомогла їй подолати анорексію. Про це повідомляє Mirror.

21-річна Джеймі Джонс близько року страждала від анорексії, через що вона страшенно схудла. Однак у червні 2015 року вона вирішила спробувати щось нове для себе. Так, вона почала втілювати бажання чоловіків в Інтернеті через веб-камеру.

 

Завдяки друзям, які мали зв'язки зі світом індустрії утілення чоловічих бажань через Інтернет, Джеймі купила веб-камеру, а також перетворила свою кімнату на студію. Тепер дівчина заробляє 52 тисячі фунтів у рік та постійно отримує подарунки від фанатів.

Крім того, робота допомогла їй розвити впевненість у собі, завдяки чому вона змогла вилікувати анорексію. Її батьки, друзі та хлопець схвалюють її вибір.

Нагадаємо, у Дубліні, що в Ірландії, жінка-трансгендер Джеймі О'Херлігі після трьох років самотності нарешті знайшла чоловіка своєї мрії, який раніше, своєю чергою, був жінкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції