Ідеальна арабська дівчина 2007

У Каїрі вже вдруге визначили ідеальну арабську дівчину. Цього разу перемогла 25-річна студентка з Бахрейну Вафа Йакуб.

Ідеальна арабська дівчина 2007
Вафа Йакуб, переможниця конкурсу "Ідеальна арабська дівчина 2007"
Студентка університету Бахрейну, 25-річна Вафа Йакуб, завоювала титул "Ідеальної арабської дівчини" на конкурсі краси серед представниць арабських країн, урочисте закриття якого відбулося в Каїрі, повідомляє в неділю єгипетська газета "Аль-Мисрі аль-Яум".

На конкурс, який проходив під гаслом "Скромність і краса", приїхали 20 представниць 15-ти арабських країн.

Цього року в конкурсі дозволили брати участь дівчатам, які носять хіджаб. Проте лише троє з претенденток на титул, зокрема переможниця, брали участь у змаганнях в мусульманському головному уборі, відзначає РІА Новости.

Вафа Йакуб, ”Ідеальна арабська дівчина – 2007”: „Участь у конкурсі не суперечить тому, що я ношу хіджаб. Адже це не просто конкурс краси. В основі своїй це – культурне змагання, в ньому розум і кмітливість дівчини означають набагато більше, ніж її зовнішність,” - заявила журналістам Вафа Йакуб.

Конкурс за звання "Ідеальної арабської дівчини" проводиться другий рік. Учасниця має бути громадянкою однією з арабських країн, мати вищу освіту або навчатися в університеті, знати хоча б одну іноземну мову та важити не менше 50 кілограмів.

Організатори наполягають, що конкурс має мало спільного з європейськими аналогами. Учасниці не носять відкритого одягу і не виходять на сцену в купальниках. Справжня краса, на їхню думку, це не лише досконалість тіла, але й скромність, розум та ерудиція.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: