"Іди на х*й": у Лондоні папуга-втікачка зізналася в любові, а потім обматюкала пожежних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Птах любить лихословити.

Самка папуги на ім'я Джессі, яка довго не могла спуститися з даху будинку в Лондоні, обматюкала пожежних, які приїхали на допомогу. 

Про це пише Медуза.

Коли один з рятувальників піднявся сходами до птаха і сказав «Я тебе люблю» (йому пояснили, що так можна завоювати її довіру - ред), Джессі відповіла: «Я тебе люблю». А потім додала: «Іди на х*й».

Джессі втекла з дому і три дні сиділа на даху сусіднього будинку. Її господарі і представники Королівського товариства із запобігання жорстокому поводженню з тваринами не змогли умовити птицю спуститися, і, побоюючись, що папуга поранена, викликали пожежників.

«Ми виявили, що птах любить лихословити, і її лайка потішила нас, — розповів керівник пожежної бригади Кріс Суоллоу. — Джессі також говорить турецькою і грецькою, так що ми кликали її і цими мовами».

Незабаром з'ясувалося, що папуга в порядку: Джессі на очах у пожежних перелетіла на інший дах, а потім на дерево. Пізніше вона повернулася до господарів. На відео, записаному після повернення додому птах скромно зізнається в любові рятувальникам.

Нагадаємо, що раніше в Лондоні домашній папуга Бадді зміг довести своїй господині, що він розумний хлопчик.

ВідеоПовернення блудного папуги. Сюжет ТСН допоміг господарям розшукати загубленого птаха

Домашня пташка два місяці провела на природі. Вчора ми показували папугу виду Жако, якого знайшли за 30 км від Києва і розшукували господарів. Виявилося, птах, зник два місяці тому. Зоологи кажуть, пощастило, бо зазвичай, домашні птахи без догляду гинуть від зневоднення. Вижити допоміг ще й розмір з курку, адже маленького б уже заклювали горобці. Про те, куди повернувся папуга, розповість ТСН. 

Повернення блудного папуги. Сюжет ТСН допоміг господарям розшукати загубленого птаха

Вибір редакції