Ігуанопад: синоптики попередили жителів Флориди про незвичайні опади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ігуани під час низьких температур впадають у сплячку.

В американській Флориді, Луїзіані, Південній і Північній Кароліні та Джорджії температура опустилася до незвичних для цих регіонів температур: -1 +4 градуси. Саме тому синоптики попередили про невичайні опади у вигляді ігуан.

Про це повідомила Національна метеорологічна служба у Флориді.

Ігуани погано реагують на низькі температури. Ящірки навіть за температури у +7 впадають в анабіоз і починають падати з дерев, на яких заснули. Саме тому метеорологи і попередили про "ігуанопадання". 

Зовні ігуан можна сприйняти за мертвих, але це не так. Саме тому жителям Східного узбережжя рекомендують не турбувати ящірок. Їх варто прибрати в тихе місце, якщо вони створять перешкоду. Утім, для маленьких особин холод може стати смертельним.  

Відзначається, що ігуани прокинуться самостійно, коли температура повітря підвищиться.

Як повідомлялося, у Мережі показали фотографії козеняти, яке народилося зі схожою на людське обличчя мордою. Козеня народилося в індійському на околиці Джайпуру. Його господар Мухджі Праджапап помітив, що у тваринка відрізняється від інших зовнішнім виглядом. Так, її морда нагадує людське обличчя. ЇЇ морда пласка, а очі сумні. Експерти припускають, що коза страждає від рідкісного вродженого дефекту, відомого як “циклопія”, при якому гени, які зазвичай утворюють лицьову симетрію, дають збій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції