Індіанцям надіслали мішки для трупів для боротьби з грипом

Адміністрація охорони здоров'я Канади приступила до розслідування інциденту.

У рамках боротьби з пандемією грипу H1N1 в поселення корінних жителів Канади були доставлені мішки для трупів. Адміністрація охорони здоров'я країни приступила до розслідування інциденту, повідомляє Toronto Star.

Кілька місяців тому великі спалаху нового грипу відбулися серед індіанців провінції Манітоба, і голови національних громад попросили в уряду країни поставити їх народам засоби профілактики та лікування інфекції.

16 вересня до багатьох поселень були доставлені протиепідемічні комплекти, які, крім захисних масок і антисептиків для рук містили "дюжини" мішків для трупів.

Таке постачання призвело корінних жителів у жах і викликало хвилю обурення. Голова індіанського поселення Святої Терези Девід Макдугал назвав їх "зловісним ознакою" того, що уряд очікує "похмурого результату" пандемії.

Міністр охорони здоров'я Канади Леона Аглуккак, яка дізналася про те, що сталося під час телефонної конференції з головами громад корінних жителів, назвала інцидент "обурливим" і зажадала провести внутрішнє розслідування. В даний час залишається невідомим, хто включив мішки для трупів у комплекти.

"Як тільки у мене з'явиться інформація, я поговорю про це. А поки що я ставлю ті ж питання, що і ви", - сказала Аглуккак журналістам.

Нагадаємо, в Україні в осінньо-зимовий період очікуються три спалахи грипу.

Про це повідомив 18 серпня директор Українського центру грипу і респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров'я Олександр Гриневич.

За його словами, очікуються два спалахи сезонного грипу, а також спалах пандемічного грипу. Він також відзначив, що до України вакцина проти сезонних вірусів грипу буде завезена на початку вересня, проти пандемічного – дещо пізніше.

Читайте також:

В Єгипті через свинячий грип закрили всі школи

Україну накриє три епідемії грипу

Створено комп’ютерну гру про "великий" свинячий грип

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: