Індійські військові озброюються гранатами з пекучим перцем

Найпекучіший перець "бхут-джолокіа" використовуватимуть у збройних силах Індії. Він слугує альтернативою слозоточивому газу, відганяє слонів та зігріває солдат на гірських вершинах.

Індійські учені розробляють нову начинку для гранат на основі найпекучішого в світі червоного перцю сорту "бхут-джолокіа".

Цей перець може послужити прекрасною альтернативою сльозоточивому газу, запевнив вчений спецлабораторії індійської Організації оборонних досліджень і розробок доктора Шріваставі.

"Бхут-джолокіа" зростає на північному сході Індії. Його пекучість за шкалою Сковілла перевищує 1 мільйон одиниць, що в два рази більше, ніж пекучість в мексиканського перцю сорту "червона савіна". До недавнього часу цей мексиканський сорт вважався найпекучішим перцем в світі і входив в книгу рекордів Гіннеса.

Фахівці військової лабораторії в місті Гваліор також планують включити "бхут-джолокіа" в раціон дислокованих на високогір'ї солдатів. "Перець чілі може творити дива, піднімаючи температуру тіла солдатів на покритих кригою горах", - сказав Шрівастава.

Третій напрям дослідження індійських оборонщиків - використання перцю для відлякування слонів.

"Ми також працюємо над тим, щоб за допомогою "бхут-джолокії" відлякувати слонів від оборонних об'єктів", - сказав Шрівастава. Він уточнив, що цю ідею військовим підказали фахівці з охорони тварин.

Читайте також:

Медики випадково зашили британці задній прохід

Мавпа обпісяла президента Замбії

Львовом пробіг табун коней

В Одесі піймали крокодила Кешу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: