Індійку визнали жертвою вбивства та поховали, а через тиждень вона повернулася додому

Індійку визнали жертвою вбивства та поховали, а через тиждень вона повернулася додому

Associated Press

Жінка прийшла до поліції та повідомила, що жива.

У індійському місті Буландшахр, штат Уттар-Прадеш, місцева мешканка прийшла до поліції через тиждень після того, як її визнали жертвою вбивства і поховали. 

Про це повідомляє видання The Logical Indian.

27 липня поліцейські в місті Газіабад знайшли тіло жінки у валізі. Щоб встановити особу вбитої, вони опублікували в соцмережах фотографії тіла. До поліції пришла мешканка міста Алігарх і впізнала у загиблій свою 24-річну доньку Варішу. Тіло привезли в Алігарх і поховали 29 липня.

Чоловік Амір Хан і його батьки били і принижували Варішу через придане. Після чергової сварки 23 липня вона втекла з дому. Хана і його родичів помістили до в'язниці за звинуваченням в заподіянні смерті через придане.

У понеділок, 3 серпня, Варіша повернулася в Алігарх. Як виявилося, вона їздила до міста Ноїда, де вона колись працювала та залишилася там на кілька днів. Варіша сама прийшла до поліцейського відділку і розповіла свою історію. Після цього в поліції зрозуміли, що тіло з валізи належало іншій жінці, а мати Варіші впізнала її помилково.

З чоловіка Варіші, її свекра і свекрухи зняли звинувачення у вбивстві, але вони все одно залишаться в тюрмі через побиття та приниження невістки.

"Ми продовжимо розслідування з метою встановити особу вбитої. Наші співробітники зберегли внутрішні органи і ДНК покійної. Це допоможе нам ідентифікувати жінку, чиє тіло знайшли у валізі", - розповів керівник поліції Газіабад Каланідхі Наітхані. Він зазначив, що причину смерті жінки не встановили.

Нагадаємо, раніше в Індії 55-річний фермер отямився просто під час власного похорону.

У Чікаго під час похорону невідомі відкрили вогонь по родичах померлого

У Чікаго під час похорону невідомі відкрили вогонь по родичах померлого
Наступна публікація