Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Індійські студенти завішали дерево презервативами, щоб боги допомогли з першим сексом

Дівчата обурені такими діями хлопців.

Студентки коледжу в індійському Делі вимагають припинити традицію до Дня святого Валентина, за якої  хлопці вішають на дерево презервативи.

Про це пише BBC.

Традиція "прикрашати" дерева зародилася 10 років тому. Студенти, які бажають наблизити свій перший секс, прикрашають "дерево незайманості". На ньому з’являються кульки у формі сердечок, плакат, на якому зображені почуття між людьми, та наповнені водою презервативи. Усе це юнаки роблять, щоб закликати богів подарувати їм перший секс.

Щоб це спрацювало, у День святого Валентина студент, перевдягнений у священика, здійснює ритуальні дії, а сотні інших співають гімн на честь "гарячої та сексуальної богині", пританцьовуючи. Якщо все зроблено правильно, то студенти матимуть можливість позбутися цнотливості вже за півроку.

Студентки коледжу протестують проти такого святкування Дня святого Валентина. На їхню думку, дії хлопців спрямовані на розгляд жінки тільки як сексуального об'єкта.

Нагадаємо, у Великій Британії школяр витратив усі кишенькові гроші на те, щоб потішити 68 дівчат із паралельних класів. До Дня святого Валентина він кожній купив по троянді. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції