Індус став найбільш смердючою людиною світу - він не миється уже 37 років

Індус став найбільш смердючою людиною світу - він не миється уже 37 років

Кайлаш Сінгх / Фото: AFP

Індус Кайлаш Сінгх не миється і не стриже волосся протягом останніх 37 років. Щоб усунути неприємний запах, він курить марихуану і танцює навколо вогнища.

Індус Кайлаш Сінгх потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільш смердюча людина у світі. 65-річний чоловік не миється протягом останніх 37 років.

Мешканець селища Чатав поблизу міста Варанасі припинив митися практично одразу після одруження, коли священик сказав, що такий крок допоможе йому зачати сина.

Крім того, що Сінгх не миє своє тіло, він також не миє і не стриже волосся, яке з 1974-го року виросло завдовжки 1,83 метра.

Дружині Сінгха досі не вдалося народити йому сина, хоча на світ з'явилися уже 7 доньок. Їй уже виповнилося 60 років і сподівань на появу сина давно немає, однак дідусь відмовляється порушити обітницю.

Його дружина розповідає, що кілька разів вона разом з молодшими доньками намагалася затягнути чоловіка до струмка насильно, але щоразу він несамовито відбивався.

Сінгх стверджує, що він легко усуває неприємний запах за допомогою щовечірніх "вогняних обмивань" - так він називає обряд танців навколо багаття. Вечорами він молиться богу Шиві, курить марихуану, а потім танцює навколо вогнища.

"Сина у мене вже ніколи не буде, тому митися я не стану до самої смерті. Можливо, коли я знову прийду в цей світ у новому земному вигляді, я знову почну митися", - заявив вірний своїм принципам Кайлаш Сінгх.

Читайте також:

Індусам за добровільну стерилізацію видаватимуть машини і міксери

Найволохатіша дівчинка світу потрапила до Книги рекордів Гіннеса. ФОТО

В Індії знайшли селянина, у якого 39 дружин та 94 дитини

Найвищому українцю зробили операцію, щоб зупинити його ріст

Повʼязані теми:

Наступна публікація