Інтерпол шукає сім'ю, якій банк випадково перерахував 6 млн дол

Поліція Нової Зеландії розшукує родинну пару, якій помилково переклали на рахунок більше 6 мільйонів доларів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Новозеландська подружня пара втікла після того, як банк помилково переклав на їх рахунок близько 6 мільйонів доларів США.

Повідомляється, що на початку травня 2009 року подружжя (імена не повідомляються) звернулися відділення банку Westpac з проханням збільшити розмір овердрафту по їх рахунку до 10 тисяч новозеландських доларів, проте через помилки банківського операціоніста ця сума була збільшена в тисячу разів. Таким чином на рахунку подружжя виявилося 10 мільйонів доларів (трохи більше 6 мільйонів доларів США). Знявши гроші з рахунку, подружжя зникло.

У заяві банку Westpac, яку вони подали зрозумівши, що гроші їм добровільно не повернуть, йдеться, що фінансова організація стала жертвою шахраїв.

Про пару повідомляється небагато. Відомо, що у них в Новій Зеландії був свій бізнес: вони володіли бензозаправкою. Зараз подружжя за крадіжку грошей банку, а також за звинуваченням в шахрайстві розшукує Інтерпол. Як вважають в поліції, родинна пара, швидше за все, втекла за кордон.

"Зараз ми проводимо розслідування (з метою знайти) людей, які могли бути причетні до зняття грошей", - сказав агент розшукової поліції Девід Харві.

Читайте також:

В Уругваї за день зміняться три президенти

Шкільний вчитель повісив в галереї картини голого прем'єра Ірландії

Американця арештували за секс з пилососом

Рекламу морозива з образом Обами визнали расистською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: