Іран заборонив джинси з ім'ям Аллаха

В Ірані, слідом за джинсами із написом Al Quds - арабська назва Єрусалиму - появилися джинси з іменем Аллаха на правій сідниці.

Джинси можуть довести до в'язниці і звинувачень у святотатстві.

Сатанинські штани: в них не лише низька талія, а й коротке життя. На початку літа вони заполонили весь Близький Схід, але тепер зникли. У Східному Єрусалимі їх продавали на вулиці Салахеддін по 15 євро. "Вони закінчилися і навряд чи знову з'являться у продажу", - каже торговець Саїд Насраві. На Західному березі вони не з'являлися.

Дехто каже, що їх можна купити в Бейруті. Хтось намагався доставити їх до Ірану. Чим справа закінчилася, можна довідатися з офіційних повідомлень: три арешти, обвинувачення у святотатстві, перспектива тюремного ув'язнення. "Диявольські" джинси - останній писк моди, але хто їх одягає, дуже про це шкодує.

До останнього часу найбільшим порушенням ісламських законів було сірійськабілизна, прозоре і мереживна, для вдоволення чоловіка і на зло муфтіям. Але ці дамські штучки ніщо в порівнянні з джинсами, на яких було написано ім'я Аллаха: прямо на правій сідниці красувалася рядок з Корану: "В ім'я Аллаха милостивого та милосердного!" Духовенство затаврувало і продавців, і тих, хто носить такі джинси. Під удар критики потрапила КНР, країна-виробник.

Найімовірніше, новомодні "диявольські" джинси спіткає та ж доля, що й джинси італійської фірми Friuli, які шилися в Пакистані. На них був напис Al Quds - арабська назва Єрусалиму. Ці джинси були заборонені для носіння мусульманами майже у всій Європі, хоча модель була спеціально розроблена для намазу (з широкою талією).

Нагадаємо, в Ірані заборонили власникам магазинів використовувати для демонстрації жіночого одягу манекени без головної хустки (хіджабу).

Крім того, забороняється виставляти краватки і краватки-метелика, а продавати жіночу білизну можуть тільки продавці-жінки.

Такі заходи є частиною кампанії по боротьбі зі "згубним впливом Заходу", що почалася з приходом до влади президента Махмуда Ахмадінежада. Одночасно влада намагається насаджувати ісламські традиції в одязі.

Читайте також:

В іранських магазинах заборонили виставляти манекени без хустинок

Із суданської тюрми випустили журналістку, засуджену за носіння брюк

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Саудівський суд приговорив 75-річну жінку до побиття плітями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: