Іран затримав білок-шпигунок?

Іранська поліція затримала на державному кордоні країни 14 білок, оснащених підслуховуючими пристроями. Інформація офіційно не підтвердилася.

Білка
Інформація про білок-шпигунок наразі офіційно не підтвердилася. (Фото: immortalinc.stormway.ru)

Іранська поліція затримала на державному кордоні за підозрою в шпигунстві 14 білок, оснащених підслуховуючими пристроями. Іранське інформагентство IRNA повідомляє, що білки були спеціально запущені на територію Ірану іноземними розвідувальними службами, але були спіймані вже за два тижні місцевими поліцейськими.

Тим часом у міністерстві закордонних справ Ірану заявили, що "ця історія - повна нісенітниця". З приводу правдивості такої незвичайної інформації висловили сумнів і представники поліції. "Я чув про цю історію, але не володію досить точною інформацією", - сказав начальник поліції Ірану.

Борсук
Тим часом, Іраком ходять чутки про борсуків, що нападають на людей. (Фото: bp21.org.by)
 

Якщо все-таки повідомлення про білок правдиве, це буде вперше, коли тварини були використані в якості шпигунів. Щось подібне було лише під час Другої світової війни, коли голубів використовували для передачі важливої інформації з окупованого Парижа, а також не так давно в Кувейті, де американські моряки використовували курок як засіб визначення ступеню хімічного зараження, передає РБК.

Тоді як Іран атакують білки-шпигуни, в Іраку спостерігається нашестя борсуків-людоїдів. Мешканці міста Басра стверджують, що британські військові запустили в населений пункт лютих звірів, які нападають на перехожих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: