Іранські малюки будуть подорожувати у валізах

Дитину у валізі помиють і розважать, а батьки спостерігатимуть за нащадком через монітор. Правда, невідомо, чи захищає "автоняня" від плачу.

Іранський інженер Поюан Мохтарані став одним з восьми призерів конкурсу компанії Samsonite 2009 року, обраних серед 1,7 тисячі учасників з 78 країн. Він назвав свій концепт для "зберігання і перевезення" дітей Smart Baby Case.

Ця валіза оснащена всіма технічними засобами, необхідними для безпеки і комфорту маляти під час подорожі.

У валізі, яка має кришку, що щільно закривається, розташовується очищувач повітря, а на кришку виведений індикатор стану повітря. Там же розташовується LED екран, щоб можна було вести спостереження за малюком на відстані. Є навіть кнопка для заколисування на той випадок, якщо маля заплаче.

Всі частини ложа для дитини покриті спеціальною тканиною, яка не може стати причиною роздратування або потертості шкіри. Всі частини ложа мають оптимальну анатомічну форму. Зсередини зроблені спеціальні захисні прокладки, а навколо головки прокладки наповнені рідиною, що повністю виключає будь-які травми.

Передбачено рішення суто фізіологічних проблем. Є "автоняня", яка повідомить батькам, що малюк забруднився, а заодно змиє всі забруднення в спеціальний резевуар і висушить шкіру немовляти.

У дію диво-сумочка вступає завдяки змінним акумуляторів, ємність яких розрахована на 2-3 години роботи. Проте деякі фахівці вважають, що їх потужність поки що недостатня для далеких поїздок, особливо якщо враховувати можливість багатогодинних затримок авіарейсів.

Але найважливіше в наборі курйозних функцій полягає в тому, що валіза забезпечена автоматичним блокуванням кришки у разі задимлення або попадання в повітря отруйних елементів. Блокування кришки спрацьовує і у випадку різкого падіння тиску.

Герметична валіза не заважає спілкуванню малюка-мандрівника з батьками, так як кейс забезпечений виносною відеокамерою, а на внутрішній стороні кришки є монітор.

Читайте також:

Хірурги винайшли бюстгальтер-невидимку: ідеальні груди за 40 хвилин

В Україні живе унікальна "дзеркальна" дитина

Жінка 4 роки фарбувала волосся рудому сину, щоб приховати зраду від чоловіка

Американець замкнув дітей в багажнику та пішов до магазину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: