Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іранський "двійник" Анджеліни Джолі показала фото зі зламаною шиєю. Юзери сперечаються

Дівчина показала знімок нібито із лікарняного ліжка.

Дівчина Сагар Табар з Ірану, яка спотворила свою зовнішність через бажання бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі, заявила, що зламала собі шию.

Про це вона написала у своєму Instagram.

Табар опублікувала фотографію на Різдво. На світлині видно, що вона лежить на лікарняному ліжку, а збоку стоїть крапельниця. Дівчина підписала фотографію: "Я зламала собі шию, але ви моліться за мене".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

گردنم شكسته ببينم چند نفر دعا ميكنيد خوب شم..!

Допис, поширений سحرتبر..! (@sahartabar_official)

Однак через кілька днів дівчина опублікувала ще одне фото, в якому вона ніби зависла на стіні. Руки та ноги Сагари дуже тоненькі. Видно, що знімок відредагований. До нього дівчина додала слова: "Я була дуже милою".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ني ني خوشگله كي بودم من..!

Допис, поширений سحرتبر..! (@sahartabar_official)

Користувачі засумнівалися у тому, що дівчина справді зламала шию. На думку юзерів, Табар надто швидко опублікувала новий знімок, де неушкоджена. Також юзери скептично ставляться до жінки: нещодавно вона зізналася, що раніше вона редагувала усі фото, щоб зробити себе страшною і таким чином розважитись та стати популярнішою.

Єдина річ, яка не дає користувачам зробити остаточний висновок - це колір волосся на двох останніх фото. На одному вона пофарбована у яскравий рожевий, а на іншому - у білий.

Користувачі сподіваються, що цього разу жінка не бреше і бажають їй скорішого одужання.

Нагадаємо, 19-річна дівчина із Ірану Сагар Табар перенесла 50 пластичних операцій заради того, щоб бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі. Також вона схудла і важить 40 кілограмів, що є небезпечним для її здоров'я. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції