Іспанці навчились ходити по воді

Іспанська фірма, яка займається винаходами інноваційних видів транспорту, придумала спосіб, що дозволяє ходити по воді.

Водяна куля
Повітря вистачає в кулі на дві години. (Фото: vehiculosconingenio.com)
Іспанська фірма, яка займається винаходами інноваційних видів транспорту, придумала спосіб, що дозволяє ходити по воді. 

Зареєстрована в іспанській Малазі компанія "Vehiculos con Ingenio" ("Транспорт з вигадкою") почала близько місяця тому продаж свого нового винаходу - водяних куль, що дозволяють ходити по воді "пасажирам", що знаходяться усередині них.

Новий вигляд "транспорту" є "велика прозора куля з пластику, наповнена повітрям, в яку людина поміщається через спеціальну "застібку". Кисень потрапляє всередину через шланг, підключений до повітряного компресора, який дозволяє людині знаходитися усередині до двох годин".

Водяна куля
(фото: vehiculosconingenio.com)
Винахід, який дозволяє "бігати по хвилях, якщо вдасться досягти рівноваги", коштує 500 євро і користується великою популярністю серед любителів екстремальних відчуттів - вже розпродано більше десяти екземплярів водних куль і заявки на їх покупку продовжують поступати.

"Vehiculos con Ingenio" займається винаходом нового транспорту, особливість якого в його "практичності, низькій вартості і екологічності".

За рік свого існування компанія винайшла і випустила в продаж 34 альтернативних транспортних засоби, серед яких велосипед, що складається, водний самокат, керовані через радіо літаки і автомобілі, електричний мопед і черевики, що навіть "літають".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: