Іспанці зажадали оголосити сієсту національним надбанням

Уряду запропонували поставити на вулицях ліжка, щоб іспанці могли спати після обіду там, де їх застав час сієсти.

Група іспанських активістів боротьби за права тварин попросила владу визнати сієсту національним культурним надбанням. Таким чином захисники тварин хочуть продемонструвати абсурдність намірsd регіонального уряду внести до списку охоронюваних культурних цінностей кориду.

У заяві, направленій мадридському регіональному уряду, йдеться, що традиційний післяобідній сон представляє значну культурну цінність і є мистецтвом, що заслуговуює захисту з боку уряду.

Адвокат Даніель Дорадо, якому належить ідея петиції, стверджує, що якщо зневажливе ставлення до сієсти доведе її до зникнення, то країна впаде в хаос. Дорадо також вважає, що уряду слід було б поставити на вулицях ліжка, щоб іспанці могли спати після обіду там, де їх застав час сієсти.

Автори петиції також посилаються на письменника Каміло Хосе Селу, який назвав сієсту "іберійським видом йоги" і стверджував, що перед післяобіднім сном слід читати "Отче наш", а спати треба в піжамі і неодмінно з нічним горщиком.

За оголошення кориди культурним надбанням виступають політики-консерватори з Мадрида. Перспектива занесення кориди в список національних культурних цінностей викликала безліч акцій протесту. Так, кілька днів тому в центрі Мадрида зібралися кілька десятків голих супротивників кориди.

Наприкінці минулого року корида була заборонена в Каталонії. Крім того, окремі іспанські телеканали оголосили цьому видовищу бойкот і відмовилися від трансляцій боїв биків.

Читайте також:

Найбільшого ледаря Німеччини вперше за 36 років змусили працювати

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Володаря "найкращої роботи у світі" вкусила смертельно небезпечна медуза

Forbes склав десятку найкращих і найгірших професій 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: