Італійські банки почали приймати сир як заставу

Декілька італійських банків на півночі країни видають кредити під "сирне забезпечення", точніше "під пармезан". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Італійські банки почали приймати як заставу сир. Так, банк Credito Emiliano видає кредити забезпечені знаменитим італійським сиром Parmigiano Reggiano, який також відомий як пармезан.

Лише банківський будинок Credito Emiliano, за власним бажанням, прийняв на зберігання від своїх клієнтів 400 тисяч кіл пармезану. Оцінна вартість 40-килограммового сирного колеса складає 300 євро.

Банк придбав для зберігання "сирної застави" спеціальне складське приміщення, в якому за процесом дворічного визрівання сиру стежить відомий фахівець Вільям Біззаррі. Якщо, за словами експерта, клієнт не повертає кредит, його пармезан виставляється на продаж.

Банк нічим не ризикує, якщо ціна на популярний сир впаде, він зажадає у клієнта відшкодувати різницю або в грошовому еквіваленті, або додатковою кількістю пармезану.

Ця фінансова система бере свій початок в 1950 роках і допомагає виробникам сиру уникати труднощів з фінансуванням протягом дворічного період дозрівання пармезану.

Читайте також:

Євросоюз захистить швейцарський сир

Італія втратила 80 тонн сиру через мишей

В Італії заборонили продавати моцарелу

Екстремальна гонитва за сиром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: