Італійцеві загрожує 15 років бразильської в'язниці за поцілунок дочки

За те, що поцілував свою 8-річну дочку в басейні на очах у людей, італійський бізнесмен вже тиждень знаходиться під вартою і чекає суду.

Поцілунок у губи 8-річної дочки на бразильському курорті може привести італійського туриста в бразильську в'язницю, де він може провести до 15 років.

"Звинувачувальна" історія 48-річного італійського бізнесмена, котрий одружений з бразилійкою, почалася минулого тижня, коли в міську поліцію звернулася бразилійська сімейна пара. Бразильське подружжя написало заяву про те, що якийсь чоловік на очах у людей цілував у губи малолітню дівчинку, коли вони купалися в басейні. Італієць на той час безтурботно проводив відпустку в місті Форталеза.

Чоловіка негайно затримали, і всі спроби звільнити його з-під арешту, що тривають вже майже тиждень, поки безрезультатні.

Річ у тім, що, згідно з новим, ухваленим минулого місяця бразильським законом, доведені випадки домагання до осіб, молодших 14 років, можуть загрожувати тюремним строком від 8 до 15 років.

На думку бразильської дружини бізнесмена, інцидент з її чоловіком - результат непорозуміння з боку бразильської пари, яка побачила в басейні білошкірого чоловіка з дівчинкою, шкіра якої була явно темніша.

Як виявилося згодом, бразильські "доброзичливці" справді не знали, що це були батько і дочка, коли зверталися в поліцію. Однак, італійський турист, ім'я якого не розкривається, досі залишається під вартою. Слідство стосовно нього триває. Якщо провину буде доведено, його можуть ув'язнити на 15 років.

Сексуальні злочини проти неповнолітніх з боку іноземців стали поширеним явищем у великих містах Бразилії. На курортах північного сходу країни, а також у Ріо-де-Жанейро діють цілі підпільні мережі, що спеціалізуються на сексуальному туризмі і дитячій проституції.

Поширений також "експорт" людей, коли молодих бразильців обох статей запрошують за кордон під приводом улаштування на високооплачувану роботу, після чого відбирають документи і гроші та примушують до рабського існування в підпільних борделях.

Кілька років тому влада Бразилії почала масштабну роз'яснювальну кампанію серед співгромадян для запобігання їх сексуальної експлуатації за кордоном.

У найбільших міжнародних аеропортах країни розмістили інформаційні плакати, що закликають молодь не погоджуватися на підозрілі пропозиції працевлаштування за кордоном, які не вимагають спеціальних професійних навичок.

Читайте також:

Батько зґвалтував сімнадцятирічну дочку у виховних цілях

Педофіл з Донбасу півтора роки ґвалтував власну доньку

У Петербурзі затримали українця, який ґвалтував третьокласницю

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: