Італійці без макаронів? Incredibile!

Асоціації споживачів призвуть італійців відмовитися від макаронних виробів на знак протесту проти підвищення цін на "національний продукт".

Паста (Фото: rixos.com.ua)
Цікавий вихід із кризової ситуації, за якої в жодному разі не можна купувати пасту, запропонував господар закусочної Пьєтро Маньєллі: "Не можна їсти пасту? Все дуже просто: їстимемо піццу!" (Фото: rixos.com.ua)
В Італії у четвер відбудеться "страйк макаронних виробів" (пасти), організований одразу декількома асоціаціями споживачів Апеннін, які протестують проти підвищення ціни на національний продукт, передає РІА Новости.

Організатори акції закликають цього дня всіх італійців проявити витримку і відмовитися від покупки улюбленої страви.

У день страйку представники асоціацій споживачів зберуться на основних площах країни та роздадуть усім охочим безкоштовні хліб, молоко й макарони, сподіваючись привернути увагу уряду до необґрунтованого, на їхню думку, збільшення ціни на найнеобхідніші продукти.

Одна з основних вимог організаторів страйку - " негайне зниження всіх цін і тарифів на 5%", а також формування прозорішого ринку, де поважається споживач.

РІА Новости вдалося дізнатися думку простих італійців напередодні "чорного дня".

Більшість із них вважає, що підняття цін на макарони здійснено необґрунтовано, оскільки вартість зерна, а, отже й муки, основного компоненту пасти, останнім часом не змінювалася.

"Ціни всі ті ж, а уряд нас просто дурить," – зазначало багато людей.

Цікавий вихід із кризової ситуації, за якої в жодному разі не можна купувати пасту, запропонував господар закусочної Пьєтро Маньєллі: "Не можна їсти пасту? Все дуже просто: їстимемо піццу!".

Не сумує і Карло Альберто, який працює в магазинчику-лабораторії, де макарони виробляються вручну: "Цей страйк не має сенсу. Що ж ви думаєте, італійці не запаслися пастою наперед?" - сказав він. – Взагалі-то макарони дуже багато значать для нас, але якщо ця акція триватиме лише один день, можна і потерпіти," - додав Альберто.
Восени в Італії очікується підвищення тарифів на газ, збільшення цін на залізничні квитки, хліб, молоко, макаронні вироби, рослинне масло, шкільні підручники та бензин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: