Італійці проектують екологічні будинки з вертикальними садами на стінах

Дата публікації
Перегляди
4719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італійці проектують екологічні будинки з вертикальними садами на стінах

Проект житлового комплексу на півдні Італії / Фото: facepla.net

Унікальний проект буде втілений у життя на півдні Італії з використанням екологічних матеріалів.

Новий житловий комплекс на півдні Італії, спроектований з використанням екологічних матеріалів та інноваційних технологій, не завадить місцевому ландшафту, а лише доповнять його. Цьому посприяють вертикальні прямокутники із зелені, використані для прикраси фасаду.

Унікальний проект, створений архітекторами Андреа Сальвані і Барбарою Берні,  буде побудований в провінції Казерта і займе площу розміром більше 12 акрів.

До будівництва плануються 13 будівель, на нижніх поверхах яких будуть розташовуватися продуктові магазини і торгові площі.

У кожному будинку передбачена підземна парковка. Сейсмостійка сталева конструкція запобіжить обваленню будівлі в разі землетрусу та інших природних катаклізмів.

З метою економії коштів, а також створення єдиного дизайну всі будинки схожі один на одного. Різниця лише в матеріалах, які використовуються для прикраси фасаду: сталь, цинк, вертикальні прямокутники із зелені.

Цікавою особливістю будівель є спеціальні "козирки" на балконах кожного житлового приміщення, за допомогою яких мешканці можуть регулювати інтенсивність надходження сонячного світла.

Будинки обладнані також величезною кількістю спеціальних приладів, що дозволяють знизити витрати на електро-і теплоенергію, а також забезпечити мешканцям даного містечка більш "здорове" і комфортне проживання.

Читайте також:

В Італії заарештували шикарну віллу Абрамовича

Перший в світі екологічний монастир будують в Британії

Британці будують підземні палаци з видом на небо

До будинку Абрамовича у Лондоні водитимуть екскурсії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація