Італійка тиждень не може роз'єднати руку, яку склеїв "диво-клей"

Італійка тиждень не може роз'єднати руку, яку склеїв "диво-клей"

Тюбик несподівано лопнув у руці / Фото: ideericette.it

Клей буквально намертво з'єднав пальці лівої руки жінки. Хімічного розчинника, який би дозволив роз'єднати пальці, не завдавши непоправної шкоди шкірі пацієнтки, не існує.

Мешканка північноіталійського містечка Варацце вже тиждень перебуває в лікарні після того, як тюбик з клеєм, придбаний у китайського торговця, несподівано лопнув у неї в руці.

Клей, що витік з тюбика,  буквально намертво з'єднав пальці лівої руки 35-річної жінки. На думку фахівців Центру з протиотрути, хімічного розчинника, який би дозволив роз'єднати пальці, не завдавши непоправної шкоди шкірі пацієнтки, не існує.

У результаті лікарі відмовилися від ідеї проведення хірургічної операції і змушені лікувати жінку за допомогою звичайного вазеліну. Місцеві правоохоронці тим часом намагаються розшукати китайського торговця, що продає настільки небезпечний "диво-клей".

Пригоди молодої італійки нагадали історію, що відбулася в 2004 році в Іспанії. Тоді лікарям мадридської клінічної лікарні знадобилося кілька днів, щоб роз'єднати 39-річного німця та його наречену, яких привезли на швидкій з в'язниці Вальдеморо під Мадридом.

Німкеня прийшла відвідати свого нареченого у в'язницю, де утримуються лише іноземці, і непомітно пронесла в зал для побачень тюбик із спеціальним суперклеєм, який використовується при кузовних автомобільних роботах.

Під час бесіди обидва густо намазали руки клеєм і міцно зціпили кисті. До моменту закінчення побачення клей намертво схопив ліві руки нареченого і нареченої.

За словами німця, він вчинив так, щоб привернути увагу до свого становища. Він був затриманий іспанською поліцією за запитом німецької влади. На батьківщині його звинувачували в примушенні до проституції. Чоловік заявляв про свою невинність і висловлював упевненість, що іспанській владі тепер доведеться його вислухати.

Читайте також:

Британця приклеїли до унітазу

Австралійця приклеїли до сидіння унітазу в торговому центрі

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

Повʼязані теми:

Наступна публікація