Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійське місто попросили замовкнути, щоб ідеально записати скрипку. Усе зіпсувала розбита чашка

Мелодію записували на надчутливі мікрофони.

Італійське місто Кремона попросили поводитися дуже тихо у певні години, щоб можна було записати мелодію без сторонніх звуків. Надчутливі мікрофони могли вловити навіть стукіт підборів на вулиці.

Про це пише New York Times.

Невелике італійське місто Кремона - батьківщина безлічі музичних інструментів і майстрів, зокрема Страдіварі. Тому тут вирішили провести унікальний проект - цифровий запис унікальних інструментів 17-го і 18-го століть для майбутніх поколінь. Цей проект вимагає майже ідеальної тиші.

Музику записували на 32 надчутливих мікрофони, які могли вловити навіть звук автомобіля чи жінки на підборах. Це спричиняло вібрації, які псували усі записи. Всіх жителів міста попросили на час запису зберігати тишу.

"Ми зрозуміли, що вулиці навколо залу для запису вимощені бруківкою. Це жах. На допомогу проекту прийшов мер Кремони і та глава фонду Страдіварі. Він розпорядився перекрити вулиці навколо залу для запису і попросив всіх жителів зберігати тишу", - розповіли автори.

Мер провів спеціальну прес-конференцію, а у день запису на вулицях чергувала поліція.

Спочатку звукорежисери почали записувати скрипку Страдіварі. Але вже після перших нот обладнання ідентифікувало гучний звук, який зіпсував запис. Як виявилося, у цьому була винна бариста кафе в іншій частині музею: вона протирала кружку і випадково розбила її.

"Я раніше нічого не розбивала, але саме в цей день. Навіть поліцейський зайшов до нас і попросив не шуміти. Я була дуже збентежена", - поділилася жінка.

Запис довелося робити наново.

Нагадаємо, мешканка передмістя Мюнхена в'язала шарф щоразу, як затримувався поїзд. Бабусин аксесуар став популярним, його змогли продати за 7,5 тис. євро. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції