Івано-Франківськ перетвориться на Лесбос

Лесбійки з Івано-Франківська вирішили створити організацію, що об’єднає таких, як вони.

На Івано-Франківщині збираються зареєструвати організацію лесбійок.

Метою її буде проведення активної просвітницької роботи щодо безпечного сексу, а також щодо толерантності стосовно сексменшин. Зорганізуватися наразі зголосилися близько двадцяти молодих жінок.

Першою і єдиною, хто в Івано-Франківську не боїться відкрито говорити про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію - двадцятидворічна Тетяна, каже, вона - лесбійка з дитинства. Батьки все давно знають і, начебто, розуміють.

Вікторія - цілковита її протилежність. Ще три роки тому мала хлопця. Що їй подобаються жінки, дізналася після випадкового знайомства з лес бійкою, якій освідчилася першою.

За своє "нетрадиційне кохання" Вікторія, як і більшість місцевих лесбійок, платить дорого. Мати вигнала дочку з дому, на роботі через сексуальні вподобання можуть і звільнити.

За словами Тетяни, таким, як вона, небезпечно ходити по українських вулицях, були випадки зґвалтування.

Відтак "слабка стать" вирішила захищатися. Попросили юридичної та психологічної підтримки у благодійників з фонду, що опікується різноманітними "групами ризику".

Так, голова християнського благодійного фонду Андрій Микитин розповідає, що в Івано-Франківську немає фахівців, які можуть працювати із секс меншинами.

Ще однією метою створення організації лес бійок є отримання змоги вільно зустрічатися для обговорення власних проблем, допомоги таким, як самі, у конфліктах з колишніми чоловіками, нинішнім керівництвом та дітьми, у кого вони є.

На липень запланований перший публічний захід – круглий стіл за участю геїв, лесбійок, трансвеститів та медиків, правоохоронців, чиновників.

Більше про організацію лесбійок на Івано-Франківщині дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

Львівських геїв закидали яйцями

Євросоюз закликав судити гомофобів

Ліндсей Лохан розповіла про лесбійське кохання

ВідеоЛесбійки гуртуються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: