Ізраїльські медики лікують імпотенцію 300-ма ударами молотком по пенісу

Молоток і ніякої Віагри. На тваринах вже доведено, на людях поки експерементують, кажуть, успішно.

Парадоксальний метод боротьби з так званої еректильною дисфункцією запропонували ізраїльські медики. 300 ударів молотком по пенісу і він міцнішає. Без всяких таблеток.

"Безперечно, - говорить Еорам Варді з нейро-урологічного відділення Медичного центру Рамбам в Хайфі, - препарати на зразок Віагри здатні повернути ерекцію багатьом пацієнтам. Але повернути - на годину-дві - на час дії відповідної таблетки. Адже вони - ці таблетки, на жаль, не лікують. Перестав приймати, і вона - ерекція - знову зникла. Ми ж пропонуємо "довгограючу" терапію ".

Суть терапії - удари по пенісу. У тому, що такий "жорстокий" метод в принципі може працювати, ізраїльські медики спочатку переконалися на тваринах. Правда, не уточнили на яких саме. Але виявилося: від ударних впливів у їх пеніса починали проростати нові судини і краще циркулювати кров.

"Приблизно у 80 відсотків чоловіків причина порушень ерекції криється в судинних проблемах, - пояснює доктор Варді, - так чому б не спробувати їх вирішити? "

Ізраїльтяни набрали 20 добровольців у віці 50-60 років - з проблемними чоловічими достоїнствами. І почали по них бити. Для цього був розроблений особливий прилад, який "бив" по п'яти різних ділянках пеніса. За сеанс кожен доброволець отримував по 300 ударів за три хвилини два рази на тиждень. І так - два тижні. Потім - перерва на три тижні. І - знову під удари.

За словами медиків, "побиття" не було болючим. Вплив здійснювалося за допомогою зміни тиску, максимальне значення якого становило 100 бар - це приблизно в 20 разів більше, ніж у пляшці шампанського. Але набагато менше того, що могла б створити жінка, б'ючи чоловіка коліном в пах.

Підсумок терапії: у 15 чоловіків ерекція відновилася в повному обсязі. І як вважають вчені, сталося це саме за рахунок проростання одних судин і розширення інших. Що кардинально поліпшило кровообіг в пенісі. Без будь-яких побічних ефектів.

Про свої результати ізраїльтяни доповіли нещодавно на конференції Європейського товариства сексуальної медицини у французькому місті Ліоні (European Society for Sexual Medicine meeting in Lyon, France).

Як відомо, у Кубі пообіцяли чоловіків з проблемами безкоштовно оперувати і вживляти протези.

Читайте також:

Кубинським імпотентам почали ставити протези за рахунок держави

Луценко: Тимошенко змушена працювати з імпотентами і бандитами

Американський вчений довів, що пилосос псує сперму

Обрано 10 найкращих автомобілів для сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: