Сенатор-борець з геями зізнався у гомосексуалізмі

Сенатор у Каліфорнії, якого заарештували біля гей-клубу, де він провів деякий час і багато випив, зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації.

Сенатор у парламенті штату Каліфорнія Рой Ешберн, відомий у США як критик сексуальних меншин, 8 березня зізнався в радіоефірі, що сам є геєм.

Під час інтерв'ю на каліфорнійському радіо KERN Ешберн, який послідовно голосував проти ініціатив прихильників гей руху, заявив, що його позиція у Сенаті відображала очікування виборців, але не "внутрішній конфлікт" самого 55-річного парламентарія. За словами Ешберна, у майбутньому він не планує брати участь у виборах на публічні посади. Термін його роботи в сенаті штату закінчується у 2010 році.

Ешберн виступав проти введення дня пам'яті Харві Мілка, гей-активіста і першого відкритого гея на державній посаді в США. Він також не підтримував ініціативи про розширення антидискримінаційного законодавства і визнання цивільних одностатевих шлюбів.

Як повідомлялося, 3 березня Ешбернв було заарештовано біля гей-клубу в Сакраменто. Його зупинив дорожній патруль для перевірки документів. Як показала перевірка, рівень алкоголю в крові сенатора перевищував максимально допустимий законодавством штату. Крім самого Ешберна, у машині перебував ще один чоловік, ім'я якого не розголошується. Сенатора помістили до в'язниці Сакраменто, а потім випустили під заставу в 1400 доларів. Пізніше він перепросив за свою поведінку колег по Республіканській партії, сім'ю і виборців.

Читайте також:

Американського сенатора-борця з геями заарештували після відвідання гей-клубу

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Британська палата лордів дозволила геям вінчатися

У Сіднеї пройшов забіг геїв на рожевих підборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: