Каліфорнію рятуватимуть від фінансової кризи рекламою марихуани

Реклама пропагує ініціативу одного із законодавців штату, який запропонував обкласти покупку марихуани податком.

Американська організація Marijuana Policy Project профінансувала створення рекламного ролика, де говориться, що легалізація марихуани допоможе впоратися з рекордним бюджетним дефіцитом штату Каліфорнія, викликаним спільним економічним занепадом у країні і глобальною кризою.

Реклама пропагує ініціативу одного із законодавців штату Тома Амміано, що запропонував в лютому ухвалити закон, згідно з яким покупка і вживання марихуани оподатковуються, як і алкоголь. Передбачається, що завдяки цьому до бюджету Каліфорнії може надійти більш ніж мільярд доларів.

У 30-секундному ролику показана 58-річна мешканка штату Надін Херндон, що почала вживати марихуану три роки тому після кількох інсультів. За словами Надін, влада "ігнорує мільйони каліфорнійців, що бажають платити податки". "Ми не хочемо, щоб з нами поводились як зі злочинцями за те, що ми вживаємо речовину, яка завдає менше шкоди, ніж алкоголь", - додає Херндон.

1 липня поточного року в Каліфорнії було оголошено надзвичайний фінансовий стан у зв'язку з дефіцитом бюджету. У 2008 фінансовому році дефіцит склав 24,3 мільярди доларів, а в 2009-му може перевищити 31 мільярд.

Читайте також:

Марихуана змінює ДНК людини

Росіянин вирощував коноплю, щоб вивчати фотосинтез

Напівсліпий інвалід лікувався курінням конопель

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: