Канадець відбився від ведмедя, вхопивши його за язика

Дата публікації
Канадець відбився від ведмедя, вхопивши його за язика

Канадець відбився від ведмедя. / 7 дней

Чоловік пообіцяв наздогнати хижака і зняти з нього шкіру.

В Канаді чоловік на ім'я Джилс Кір голими руками зміг відбитися від ведмедя, схопивши його за язика.

Як повідомляє The Huffington post, чоловік порався біля свого будинку в лісі, коли з хащів вийшов канадський бурий ведмідь і напав на нього. За словами Кіра, хижак повалив його на землю і вдарив кілька разів кігтями.

"Я був у стані шоку. Його морда із зубами гарчала просто перед моїм обличчям. Це було таке гарчання, яке надходило з середини ведмедя. Я був дуже наляканий. Наступне, що я пам'ятаю, це язик ведмедя в моїй руці. Я тягнув його на себе", - розповів Кір.

За його словами, ведмідь намагався видертися і бив кігтями чоловіка. На животі і плечах канадця залишилися глибокі подряпини. Однак в цей же час хижак кусав і свій власний язик. За якусь хвилину Кір відпустив ведмедя і сховався за деревом. Травмована тварина втратила інтерес до бійки з людиною і пішла геть.

Кір пообіцяв, що знайде ведмедя і застрелить його. В Канаді за останні 8 років популяція ведмедів зросла на 5 тисяч, тож полювати на них не заборонено.

Нагадаємо, що бійки з ведмедями не завжди закінчуються добре. На Прикарпатті 55-річний чоловік залишився фактично без обличчя після нападу ведмедя.

Наступна публікація