Канадські вчені не знайшли жодного чоловіка, який би не бачив порно

На думку вчених, зацікавленість у порнографії жодним чином не позначається на ставленні чоловіків до жінок.

Вчені з канадського університету Монреаля під час проведення дослідження щодо впливу порнографії на людину зіткнулися з неочікуваною проблемою. Вони так і не змогли знайти жодного чоловіка, який би ніколи в житті не бачив порно.

Спочатку вчені збиралися провести порівняльний аналіз людини, яка до 20 років жодного разу в житті не бачила порнографії, з людиною, яка регулярно проглядає подібні матеріали.

Тоді науковцям довелося трохи змінити напрям роботи. Вони опитали 20 студентів традиційної сексуальної орієнтації, які зізналися, що почали цікавитися порнографією приблизно у 10-річному віці, і відтоді час від часу дивляться її.

Підбиваючи підсумки дослідження, вчені з'ясували, по-перше, що 90% середньостатистичних канадців знаходять матеріали сексуального змісту в Інтернеті. Ще 10% поповнюють свою "колекцію" через відеосалони.

Самотні чоловіки розглядають порнозображення, в середньому, тричі на тиждень, по 40 хвилин. Ті, у кого є дружина або подруга, присвячують цьому заняттю менше часу: 1,7 раз на тиждень, по 20 хвилин.

Керівник експерименту, професора Сімон Луї Лаженесс підкреслив, що проглядання порно не впливає на сексуальність чоловіків чи їх ставлення до жінок.

Читайте також:

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

Чоловіки та жінки грішать по-різному

У Саудівській Аравії жінці присудили 60 різок за розмови про секс

В Україні за зберігання порно саджатимуть на 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: