Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канадські вчені з'ясували, що щурам теж подобається сексуальна білизна

Щурі-самці, так само як і чоловіки, асоціюють секс із одягом.

Науковці виявили, що щурам теж до вподоби сексуальна білизна, повідомляє The Daily Mail.

У дослідженні, яке провели в університеті Конкордія в Монреалі (Канада), використали 12 незайманих самців, а їхніх партнерок, з якими щури зайнялися сексом, одягнули в спеціальні бюстгальтери для гризунів.

Коли щурам дозволили вдруге задовольнити себе та обрати між самицею в білизні та оголеною, піддослідні тварини надали перевагу самицям, які були одягнені в спеціальні бюстгальтери.

Дослідження, результати якого презентцвали на щорічній зустрічі Society for Neuroscience у Вашингтоні, показало, що щурі-самці, так само як і чоловіки, асоціюють секс із одягом.

"Щурі знають, що коли їхня партнерка одягнена в білизну, вони займатимуться сексом", - пояснив один із авторів незвичного експерименту. Вчені також з'ясували, що коли самиця в білизні, щур відчуває її одяг вусиками.

Після того, як науковці провели експеримент, вони ввели спеціальну рідину в мозок щурів, аби дослідити внутрішні процеси. Вони встановили, що активність центру задоволення в мозку тих щурів, яких навчили вподоблювати самиць у білизні, є більш нейтральною.

Ця ж група дослідників провела подібний експеримент із різними запахами, де навчили щурів надавати перевагу тим самицям, які носили парфуми.

"Ми маємо подібну структуру мозку та нейрохімію, як ці щурі", - коментує професор психології із університету Конкордія.

Нагадаємо, учені виростили щурів з людськими мізками.

Відео Вчені почнуть ставити досліди на комахах замість звичних щурів

Залиште свій коментар

Вибір редакції