Канадський спецназ знешкодив дизайнера з іграшковим пістолетом

Чоловік замовив пістолет в інтернет-магазині і приніс його на роботу.

Дизайнер з Торонто Джеремі Белл був заарештований канадським спецназом через іграшковий пістолет, зібраний з "Лего". Про це Белл розповів у власному блозі 3 грудня.

Белл замовив пістолет в інтернет-магазині і приніс його на роботу. Там він зібрав іграшку і показав її колегам. Один з них розламав пістолет, і Белл прибрав його в ящик. Після роботи Джеремі Белл і його колеги грали в офісі в шутер Modern Warfare 2. У цей час їм повідомили, що в будівлю прибув загін спецназу.

Незабаром після цього Джеремі Беллу запропонували вийти з приміщення з руками за головою. Бійці спецназу наділи на нього наручники і повідомили, що, за їхніми відомостями, він приніс на роботу зброю. Белл сказав, що це копія пістолета, зроблена з "Лего", і запропонував перевірити. Після того, як в ящику його столу виявили деталі конструктора, Белла відпустили. За його словами, в операції брали участь щонайменше шестеро озброєних спецназівців.

Імовірно, до поліції звернувся один з мешканців сусідніх будинків, що помітив Белла з пістолетом через вікно. Представники місцевої поліції заявили журналістам, що серйозно розглядають всі звернення з приводу зброї.

Дана модель пістолета з "Лего" продається в Канаді протягом півроку. Виробники стверджують, що іграшка відрізняється високою реалістичністю.

Читайте також:

Міноборони Великобританії закрило відділ з вивчення НЛО

У США конфіскували партію таблеток екстазі у формі голови Обами

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

Влада Мадагаскару випустила Конституцію у вигляді коміксу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: