Католикам запропонували сповідатися по телефону за гроші

Таким чином можна сповідатися тільки в дрібних гріхах. За серйозні гріхи рекомендовано звертатися до священика.

Група французьких католиків, що працює у телекомунікаційній компанії, запустила платну "гарячу лінію", за допомогою якої віруючі можуть покаятися в гріхах. Вартість хвилини розмови становить 34 євроцентів.

Зателефонувавши на "гарячу лінію" людині пропонують натиснути кнопку "1", щоб отримати консультацію з приводу сповіді, "2", щоб висповідатися, і "3", щоб послухати чужі сповіді. При цьому клієнтів попереджають, що таким чином можна сповідатися тільки в дрібних гріхах. За серйозні гріхи рекомендовано звертатися до священика.

Як розповіли журналістам автори ідеї, клієнти лінії не отримують відпущення гріхів. Основна мета сервісу - дати людям можливість освідчитися в дрібних гріхах безпосередньо богу. З користувачами не розмовляють живі оператори: дзвонять на лінію можуть лише послухати записані на автовідповідач молитви. Клієнти самі вибирають, чи зможуть інші люди почути запис їх сповіді.

Запуск "гарячої лінії" був приурочений до початку Великого посту. За перший тиждень сервісом скористалися кілька сотень людей. Більша частина зібраних таким чином грошей направляється на благодійність.

Французькі католицькі єпископи вже випустили офіційну заяву, в якій говориться, що Римська католицька церква не має відношення до цього сервісу. Єпископи закликали католиків не плутати можливість виговоритися зі священною сповіддю, яка вимагає неодмінної присутності священика.

Читайте також:

Фанатку, яка напала на Папу Римського, госпіталізували

Учені довели нездатність ангелів і фей до польоту

Глава німецьких католиків закликав зняти із священиків целібат

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: