Казахським вчителям заборонили носити міні-спідниці

Жінкам викладачам забороняється з'являтися на заняттях і публічних виступах в міні-спідниці, з декольте і відкритим животом.

Управління освіти Алмати випустило книгу "Педагогічна рада", в якій містяться рекомендації щодо зовнішнього вигляду і статури зразкового вчителя.

Зокрема, видання забороняє жінкам викладачам з'являтися на заняттях і публічних виступах в міні-спідниці, з декольте і відкритим животом. Також неприйнятною називається одяг у вільному стилі, джинси, а також штани в поєднанні з блузками і светрами. На думку авторів видання, брючний костюм хоч і є допустимим, але набагато менше підкреслює авторитет вчительки, ніж костюм зі спідницею.

Вчителям рекомендують обережніше поводитися з червоним кольором в одязі, так як він може, на думку авторів книги, викликати агресію у дітей з нестійкою психікою. Найбільш відповідними вважаються сірий, синій і темно-коричневий кольори, а одяг з рожевих, рожево-червоних і жовтих тканин виключається взагалі.

Окрім одягу, в "Педагогічній раді" є і рекомендації щодо так званого "габаритного іміджу" вчителів. Найкраще школярі оцінюють викладачів худорлявої і атлетичної статури з довгастим обличчям, зазначається у виданні, а вчителів із круглим обличчям сприймають як "беззахисних, слабких".

Яким чином буде на практиці застосовуватися "Педагогічна рада" і чи стануть рекомендації обов'язковими для всіх вчителів Казахстану, не повідомляється.

Читайте також:

Працівницям польського МЗС заборонили міні-спідниці та декольте

Короткі спідниці вкорочують чоловічу силу (відео)

Сімейна драма Джей Ло, їй забороняють носити короткі спідниці

На Australian Open скажуть "ні" коротким спідницям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: