Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кенгуру, барабани і статуї. Американки запустили дивний флешмоб про вбиральні своїх хлопців

У ванних кімнатах хлопці також зберігають скелети, гусей та свої дивні винаходи.

Американки опублікували фотографії із вбиралень та ванних кімнат своїх хлопців і показали дивні речі, які там зберігаються. Згодом ідею підходпили й інші дівчата.

Флешмоб розпочала студентка у Twitter.

Студентка університету штату Арізона Джоді Грейс вирішила поділитися знімками дивних речей, які знаходила у туалетах своїх бойфрендів. Вона показала скріплені разом вантуз і щітку, а тоді запропонувала іншим дівчатам теж поділитися такими знахідками.

Тренд набрав популярність в Твіттері. Як виявилося, у ванних кімнатах було що завгодно. Найпростіше, що знаходили дівчата - це старі зубні щітки, креативні способи зберігати туалетний папір, а ще смішні штори для ванної та портрети.

Однак деякі були креативнішими: пробивали стіну, щоб робити полицю для щітки та пасти, ставили барабани просто біля ванни або ж перетворювали вбиральню на кімнату для гусей, черепах та кенгуру.

Нагадаємо, американцю не дозволяли побудувати власний гараж. Він вирішив помститися і замовив статую у формі велетенського середнього пальця, щоб виказати своє невдоволення владі міста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції