Кенія проведе перепис гомосексуалістів за півмільйона доларів

Уряд звертає увагу на гомосексуалістів, як на один з головних каналів розповсюдження ВІЛ-інфекції.

Уряд Кенії виділив 40 мільйонів кенійських шилінгів (понад 500 тисяч доларів) на проведення першого в історії країни дослідження щодо з'ясування кількості гомосексуалістів серед жителів країни.

Як заявив виданню директор національної програми з контролю за поширенням ВІЛ Ніколас Мурагурі (Nicholas Muraguri), загальнонаціональне опитування почнеться в грудні 2009 року і триватиме до червня 2010 року.

За результатами дослідження влада отримає інформацію не тільки про кількість гомосексуалістів, але і про особливості їх соціальної поведінки. Зокрема, відомості про використання гомосексуалістами презервативів і про поширеність в їхньому середовищі наркотиків.

Ця інформація, заявив чиновник, дозволить точніше визначити групи ризику і скоригувати національну програму по боротьбі з розповсюдженням СНІДу.

Мурагурі відзначив, що гомосексуалісти не являють собою замкнуту групу. Більшість з них вступають у шлюб, щоб приховати свої нахили. У той же час він відзначив, що поширеність ВІЛ серед гомосексуалістів у п'ять разів перевищує середній рівень по країні.

Уряд, на думку Мурагурі, не повинен ігнорувати соціальну групу, яка є одним з головних каналів розповсюдження ВІЛ-інфекції. Щорічно в країні фіксується близько 100 тисяч випадків зараження ВІЛ.

Читайте також:

Геї вимагають окрему доменну зону

Геї протестують проти гри, в якій їх вбивають

Вашингтон окупували геї та лесбіянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: