Керівництво Google заробило 3 долари за рік

Статки засновників проекту залежать від вартості акцій їхнього дітища, вартість яких становить понад 25 млрд. доларів.

Керівництво інтернет-гіганта Google 25 березня отримало зарплату за минулий рік. Сумарна зарплата Сергія Бріна, Ларрі Пейджа і Еріка Шмідта склала 3 долари.

Проте, попри таку скромну винагороду, економити на побутових витратах їм все ж не доведеться, завдяки тому, що вони володіють крупними пакетами акцій Google.

На трьох вони мають в своєму розпорядженні пакет акцій, який на сьогоднішній день коштує 26 млрд. доларів.

Традиційну 1-доларову зарплатню керівництво Google отримує з тих пір, як в 2004 році інтернет-компанія стала публічною.

Однак за підсумками 2008 року трійця Шмідт-Пейдж-Брін дійсно отримає не так багато грошей. Так, вони не отримають жодних бонусів через падіння акцій компанії. Втім, не побачать бонусів також інші 20 000 працівників компанії.

За офіційними даними, за підсумками 2008 року Ерік Шмідт отримав від Google загальну зарплату у розмірі 508 763 доларів, з них 402 562 долари було витрачено на особисту безпеку президента компанії.

Біржові аналітики кажуть, що попри непоганий загальний фінансовий стан керівництва Google, через фінансової кризи їхні банківські рахунки торік неабияк схуднули. Це - вперше з серпня 2004 року.

Всього троє керівників компанії мають близько 50% акцій Google на суму 25,8 млрд. доларів.

2008 року виручка компанії зросла на 38% до 21,8 млрд. доларів, однак акції компанії втратили майже половину вартості – ціна паперів на кінець 2007 року складала 691,48 доларів, а через рік – вже 347,17 доларів.

Статок 35-річного Сергія Бріна, що займає пост президента Google з технологій, та 36-річного Ларрі Пейджа, що є президентом Google з продуктів та маркетингу, практично повністю залежить від вартості акцій їх компанії.

За даними на кінець 2008 років Брін мав 28,6 млн. акцій компанії, тоді як на долю Пейджа припало 29,1 млн. цінних паперів – приблизно стільки ж у них було і за рік до того.

Читайте також:

Google навчився розуміти зв'язок між словами

Китай заблокував YouTube через ролик про звірства своїх солдат

Затримано хакера, що зламав комп’ютерну мережу Пентагону

Японія виділить на розвиток IT 30 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: