Кінга впіймали на хуліганстві

Стівен Кінг був прийнятий за вандала пильним відвідувачем книжкового магазину в Австралії.

Кінга впіймали на хуліганстві
Lenta.ru
П'ять з шести підписаних Кінгом книг будуть передані місцевим добродійним організаціям для подальшого продажу на аукціонах.
Американський письменник Стівен Кінг був прийнятий за вандала пильним відвідувачем книжкового магазину в Еліс-Спрінгс, невеликому місті в самому центрі Австралії.

Покупець побачив, що невідома людина увійшла до магазину і почала щось писати в книгах. Коли до "місця події" підійшла менеджер магазину, то незнайомця вже не було.

Придивившись, Бев Елліс, менеджер, зрозуміла, що незнайомець залишив автографи в книгах Стівена Кінга. Вона зрозуміла, що в магазині побував сам письменник, і поспішила на його пошуки, які не зайняли багато часу: Кінг знайшовся у відділі "Овочі-фрукти" в супермаркеті через дорогу.

Елліс представилася письменникові. Пізніше в інтерв'ю місцевій радіостанції вона відзначила: "Здається, він хотів залишитися невпізнанним. Але я все ж таки сказала йому, що, якщо б я знала про його приїзд, то випекла б торт".

П'ять з шести підписаних Кінгом книг будуть передані місцевим добродійним організаціям для подальшого продажу на аукціонах. Шосту купила та людина, яка прийняла письменника за хулігана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: