Кіт-поліцейський вийшов на пенсію (фото)

Останній поліцейський кіт Лондона пішов на пенсію після 11 років служби.

Білосніжний короткошерстий кіт Рейган поступив на службу в лондонську поліцейську дільницю Сноу Хілл в 8-місячному віці, повідомляє SkyNews. В його обов'язки входило ловити в дільниці щурів і мишей.

кіт-поліцейський
(Фото: news.sky.com)
Спочатку кіт-поліцейський працював з напарником, котом на кличку Картер. Обидва вони були глухі з народження, проте, за словами працівників дільниці, це не заважало їм справлятися зі своїми обов'язками. Коли Картер помер після півтора років служби, Рейгану довелося самому боротися з гризунами.

Бездоганне несення служби принесло Рейгану славу: він знявся в документальному фільмі для телебачення і номінувався на нагороду за кількістю заслуг. Крім того, у кота є своя сторінка на Facebook.

кіт-поліцейський
(Фото: Facebook )
На торжестві, присвяченому виходу кота у відставку, колеги збираються вручити йому почесну грамоту. У ній наголошується "мурфесіоналізм" Рейгана, а також "стовідсоткові показники із затримання щурів і мишей". Також на церемонії кота-констебля представлять його новим господарям, батькам одного з офіцерів дільниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: