Китайська "Червона зірка" згадує радянського солдата

Китайський ансамбль пісні й танцю "Червона зірка" презентує музичний спектакль, присвячений радянському воїнові.

Мао Цзедун
Китайські ансамблі не забули про радянсько-китайську дружбу (Фото: communist.ru)

Радянські пісні військових років у виконанні китайського самодіяльного колективу зможуть почути в суботу жителі міста Гуанчжоу на півдні Китаю, повідомив у п'ятницю РИА Новости керівник ансамблю пісні й танцю "Червона зірка" Лю Цзін (Liu Jing) 

”Музичний спектакль "Хай живе багатовікова дружба двох народів, скріплена кров’ю" сповнено гарячої любові до російського народу і російського мистецтва, його присвячено нашій пам'яті про героїв радянських військ, що пожертвували своїми життями заради звільнення китайського народу від японських загарбників", - сказав керівник ансамблю і автор п'єси.

Спектакль, діалоги в якому ведено російською мовою, здебільшого складається з радянських і китайських пісень часів боротьби з японськими мілітаристами. У їхньому числі такі твори, як "Мрія дитинства - вдягти форму радянського солдата", "Пісня про радянського льотчика - Іванова", "Нехай вічно квітнуть червоні квіти, просякнуті кров'ю - на згадку про бійців червоної армії, визволителів північного сходу Китая", а також головна композиція спектаклю - "Нехай дружба між Росією й Китаєм не припиняється у віках".

”Коли ми співаємо ці пісні, в думках виникають образи мужніх радянських воїнів, які ніколи не зблякнуть", - сказав Лю Цзін.

У липні поточного року колектив сподівається виступити в Росії, повідомив РИА Новости його керівник. Він висловив надію, що "російські глядачі сприймуть цей спектакль так само гаряче, як і китайські". До розширеної програми російських концертів ансамблю буде включено більше десяти пісень російською мовою.

Виставу "Хай живе багатовікова дружба двох народів, скріплена кров’ю" було приурочено до Року Росії в Китаї, що проводився 2006 року, і її прем'єрні покази пройшли в Гуанчжоу з великим успіхом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: