Китайським школярам заборонять танцювати парами

Китайським школярам на вимогу батьків можуть заборонити танцювати парами на обов'язкових уроках танців.


Китайським школярам на вимогу батьків можуть заборонити танцювати парами на обов'язкових уроках танців, запроваджених Міністерством освіти країни, повідомляє шанхайська газета Oriental Morning Post із посиланням на джерело в Головному державному управлінні у справах фізкультури і спорту КНР.

Поправку до розпорядження міністерства може бути внесено в зв'язку зі стурбованістю батьків, які вважають, що парні танці сприятимуть виникненню "ранніх закоханостей та зниженню успішності" навчання.

Через це китайські урядовці заздалегідь ухвалили рішення про те, що "школярі не танцюватимуть з визначеним партнером", і під час кожного уроку танців може бути сформовано групи з чотирьох школярів.

”Постійна зміна партнерів і груповий характер танців дозволить понизити ризик виникнення закоханостей між молодими людьми", - цитує видання слова представника спортивного відомства Китаю. Крім того, під час складання танцювальної програми, можливо, також ураховуватимуть побажання батьків.

Незважаючи на те, що навчання танцям увійде до обов'язкової шкільної програми на всій території Китаю вже нового навчального року, для нього не виділено окремого часу. Передбачено, що навчання танцям проходитиме під час змін або в позакласний час. Танці також не замінюють уроків фізкультури.

Відеозапис першого танцювального комплексу буде розіслано провінційним управлінням освіти найближчим часом, причому засвоїти танець повинні спочатку вчителі.

Запровадження в китайських школах танців пояснюють необхідністю збільшити фізичне навантаження на школярів, оскільки, за даними міністерства, впродовж останніх років щоразу більше молодих людей страждає від браку фізичної активності й повніє.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: