Китайці намалювали картину з 103 відомими особами

На картині "Обговорення "Божественної комедії" з Данте" зображені Путін, Платон та вівця Долі.

В інтернеті розгадали авторство картини "Обговорення "Божественної комедії" з Данте, на якій умістилися 103 знаменитості, включаючи філософа Платона, вівцю Долі і російського прем`єр-міністра Володимира Путіна. Автори картини – три китайських художники - Дуду Чи, Тецзи, Чжана Ганна, твердить газета The Daily Telegraph. Досить довго авторство цієї роботи залишалося невідомим.

Оглядач The Daily Telegraph наводить висновки дослідників, які можуть указувати на китайське походження картини: наприклад, велика кількість не дуже відомих на Заході східних політиків і поетів і присутність серед персонажів Хуана Антоніо Самаранча, який віддав Пекіну право на проведення Олімпійських ігор в 2008 році. Крім того, в правому верхньому кутку навколо Данте розташувалися три молоді азіати: на думку "інтернет-детективів", це і є творці картини, які написали її в 2006 році.

Знавці картини вже склали її карту: якщо навести курсор на обличчя якого-небудь персонажа, то з'явиться його ім'я і посилання на Вікіпедію.

Читайте також:

Голандський художник використовує обличчя для арт-об’єктів

У Києві презентували колекцію картин канадської меценатки

Автора найвідомішого портрета Обами заарештували

Картина Уільяма Тернера була продана за 13 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: