Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китаянка півроку прожила із ватою в носі, яку хірурги забули витягнути

Жінка шість місяців жила із дискомфортом.

Мешканка китайського міста Наньчан виявила, що хірурги загубили вату у носі під час операції, коли шматок випав з ніздрі півроку потому.

Про це пише Asia One.

Китаянка зважилася на ринопластику у 2018 році. Процедура коштувала пацієнтці 26 тис. юанів (103 тис. грн.), однак результат їй не сподобався. До того ж, після операції з’явився дискомфорт. Коригувальна операція, яку вона зробила за 3 місяці, теж не дала жодних результатів.

Однак ще за чверть року жінка врешті дізналась, що саме викликало неприємні відчуття у носі. Китаянка чхнула, і з ніздрі випав шматок закривавленої вати. Невдоволена недбальством лікарів жінка зажадала компенсацію у розмірі 100 тисяч юанів (397 тис. грн).

Представники ж клініки надали докази, і виплатили жінці лише десять тисяч юанів (40 тис.грн.) згідно з угодою в обмін на відмову від претензій. Лікарі сумніваються у правдивості інциденту і кажуть, що вона навряд чи могла б дихати із таким шматком вати у носі.

Нагадаємо, Лаура Авіла із США померла через ринопластику перед весіллям. Під час введення анестезії дівчині пошкодили мозок, через що вона впала у кому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції