Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китаєць випадково зняв на відео зраду дружини із мером міста

Мер був другом сім’ї.

У Китаї чоловік залишив вдома нібито зламаний відеореєстратор і випадково зняв зустріч дружини із власним другом, який є мером міста.

Про це пише Daily Mail.

У ролику видно, як у будинку з’являється чоловік, якого одразу обіймає жінку. Згодом вони цілуються, і за мить чоловік починає розстібати сукню. Жінка перепитує, що він робить. На це він каже, що скучив.

Цей діалог потрапив на кадри, які зняв відеореєстратор. Чоловік жінки з відео залишив його у передпокої, бо думав, що він зламався. Як виявилося, реєстратор був справним і весь час знімав відео. Також чоловік уточнив, що до дружини у гості прийшов його друг, який є мером міста, де жило подружжя.

Китаянка ж стверджувала, що чоловік навмисно залишив камеру у коридорі, чоловік, що приходив ,був у нетверезому стані, а знятий момент є "випадковим". Вона назвала чоловіка брехуном.

Відео було зняте у 2016 році, однак у Мережі з'явилося нещодавно. Відомо, що подружжя розлучилося за два роки після інциденту. Мер міста ж ситуацію не коментував, а згодом покинув пост.

Нагадаємо, у британському місті Кіртон чоловік влаштував пожежу у будинку колишньої дівчини під час новорічної вечірки. Він не хотів, аби вона була у стосунках ні з ким, окрім нього. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції