Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китаєць завдяки коронавірусу зміг згадати свою сім’ю після 30-річного провалу в пам'яті

Він побачив рідне місто у телесюжеті.

У Китаї чоловік, що страждав на амнезію, після перегляду новин про коронавірус згадав своє рідне місто і зміг знайти сім’ю.

Про це пише Oddity Central.

Чжу Цзямін з провінції Гуйчжи на південному заході Китаю поїхав в провінцію Хубей, щоб працювати на будівництві, ще 1990 року. Там він отримав травму голови, яка призвела до амнезії. Він втратив посвідчення особи, через що йому довелося жити на вулиці. Пізніше його прихистило небайдуже подружжя.

Чоловік намагався пригадати імена своїх родичів, але спроби були безуспішними. Однак у лютому 2020 року Чжу побачив сюжет про коронавірус, який зняли у його рідному місті. Тоді він пригадав, звідки родом і одразу звернувся за допомогою до поліцейських, які згодом знайшли його сім'ю.

Чоловік незабаром возз'єднається з рідними. З’ясувалося, що батько Цзямін помер 18 років тому. Живою залишилася його 83-річна мати, з якою він поспілкувався через відеозв'язок. 

Китаєць завдяки коронавірусу зміг згадати свою сім’ю після 30-річного провалу в пам'яті
odditycentral.com

"Я рада, що ти живий. Я думала, що ніколи не побачу тебе знову", - сказала йому мати. 

До цього моменту Чжу Цзямін вважався зниклим безвісти. Зараз він чекає на відновлення свого паспорта і повернення додому.

Нагадаємо, американка Бріттані Олівер загубила обручку на пляжі. Її знайшла сестра дівчини, які між собою не були знайомі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції