Китаєць створив велосипед з трикутними колесами

Добровольці, що випробували новинку, були здивовані тим, наскільки рівно пересувається велосипед.

незвичайний велосипед
Кути багатокутників згладжені, що дозволяє велосипеду не "стрибати" вгору-вниз
Китайський офіцер Гуан Байхуа з Циндао створив велосипед: замість круглих коліс у нього трикутне колесо ззаду і п'ятикутне спереду.

Сам винахідник впевнений, що нова модель користуватиметься популярністю, оскільки, щоб пересуватися на такому велосипеді, потрібно більше зусиль, а, значить, це якоюсь мірою може замінити спортивне навантаження.

Добровольці, що випробували новинку, були здивовані тим, наскільки рівно пересувається велосипед з новими колесами.

Річ у тому, що кути багатокутників згладжені. Це дозволяє велосипеду не "стрибати" вгору-вниз, як можна було б очікувати.

Крім того, колеса формою є кривими постійної довжини, так званими "багатокутниками Рело" або "круглими багатокутниками".

Контур таких фігур є плоскою опуклою кривою, відстань між будь-якими двома паралельними опорними прямими якої стала і дорівнює "ширині" кривої.

Ця ідея вперше прийшла в голову французькому інженеру Францу Рело ще в XIX столітті, з тих пір вона використовується в різних сферах життя - від форми британських пенсів і каналізаційних люків до міського планування.

Незважаючи на те, що новий велосипед не користується комерційним успіхом, Байхуа не сумує. Тепер він зайнятий створенням нової соціальної мережі в інтернеті.

Читайте також:

У Таджикистані чиновників пересадять на велосипеди

"Щастя поруч": об'їхати Україну на велосипеді

Кузьма "Скрябін" на велосипеді вирушає на Байкал

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: